Aktualizovaný seznam zajímavých slev v rámci Black Friady a Cyber Monday 2020. Převážně na on-line služby. Opravdické slevy, ne parodie v českých obchodech, kde běží Black Friday celý rok a slevy jsou směšné.

Šablona Divi od Elegant Themes -25 %

Já osobně považuji Divi za nejlepší šablonu a nebudu tu znovu vyjmenovávat proč. Podívejte se na články o ní nebo rovnou na mé video o ní.

Elegant Themes v rámci Black Friday dávají slevu 25 % a sleva platí jak pro nové objednávky, tak pro prodloužení stávajících. Slevy platí do neděle – na speciální stránce běží odpočet. Mimochodem – už na té stránce je vidět, jak krásné weby se dají na pár kliknutí na Divi udělat.

Chci Divi se slevou 25 %

VasHosting.cz

Speciální Black Friday VPS i se správou za krásných 166 Kč. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet sílu vlastního serveru. Jedná se o limitovanou nabídku platnou pouze pro prvních 50 šťastlivců.

Chci VPS za 166 Kč

SW.cz slevy až 85 % na software

I na našem SW.cz máme Black Friday, takže pokud potřebujete nějaké to softwarové vybavení, teď je ta pravá chvíle.

TIP: Jak získat zpět 1 - 8 % z každé platby kartou a k tomu třeba Spotify nebo Netflix zdarma. Přečtěte si můj článek pro Měšec.cz.

Omrknout slevy na SW.cz 

Ikonky, vektory, ilustrace

Pokud potřebujete fotky, ikonky, nebi ilustrace, můžete je mít se slevou 50 % roční předplatné na https://icons8.com/.  Stačí zadat promo kód BF2020. Platí do 30 listopadu

Chci slevu 50 % na grafiku

Školení od Dobrého webu

Do pondělí 30. 11. můžete mít všechna školení se slevou 25 %. Naučit se můžete SEO, Google Anylytics, copywriting a další.

Chci školení se slevou 25 %

A pokud se zajímáte o kryptoměny, mrkněte na nabídku slev okolo nich (hardwarové peněženky, nástroje pro obchodování atd.)

Související články: