Aktualizovaný seznam zajímavých slev v rámci Black Friady a Cyber Monday 2019. Převážně na on-line služby. Opravdické slevy, ne parodie v českých obchodech, kde běží Black Friday celý rok a slevy jsou směšné.

Šablona Divi od Elegant Themes -25 %

Já osobně považuji Divi za nejlepší šablonu a nebudu tu znovu vyjmenovávat proč. Podívejte se na články o ní nebo rovnou na mé video o ní.

Elegant Themes v rámci Black Friday dávají slevu 25 % a sleva platí jak pro nové objednávky, tak pro prodloužení stávajících. A letos navíc můžete vyhrát Mac pro a ceny za 1 milion dolarů. Slevy startují 29.11. a na speciální stránce už běží odpočet. Mimochodem – už na té stránce je vidět, jak krásné weby se dají na pár kliknutí na Divi udělat.

Chci Divi se slevou 25 %

Twisto – 500 Kč za registraci

Platební karta pro 21. století. Pokud neznáte, mrkněte. V rámci Black Friday dostanete po zaregistrování 500 Kč na vaše nákupy. Uznejte sami, že pětikilo jen tak na zemi nanajdete. A Twisto umí i Apple Pay 🙂

Chci pětikolo od Twista

Reservanto až -50 %

Reservanto (recenze zde na blogu) je skvělý online nástroj pro správu rezervací klientů. Pokud váš byznys spočívá v tom, že se vám klienti registrují na nějaké místo a čas, neměli byste Reservanto minout. Slevu mohou získat i stávající zákazníci.

Jak získat slevu na Reservanto

AffilBox -30 %

AffilBox je software pro správu affiliate systémů. Pokud provozujete eshop a přemýšlíte o provizním systému, je AffilBox pro vás to pravé. Použijte při objednávce kód „cm30„.

Chci AffilBox se slevou 30 %

SupportBox

Ztrácíte se v záplavě mailů od klientů? Pořiďte si SupportBox a dejte vaší zákaznické podpoře řád. V rámci BlackFriday můžete pořídit neomezenou licence na 3 měsíce za 1 111 Kč! Běžně se za SupportBox platí 300 Kč za uživatele, takže už v případě 2 lidí v týmu se jedná o slevu 38 %. Při 5 uživatelích potom 75 %.

TIP: Láká vás Bitcoin, ale netušíte, která bije? Mrkněte na kurz pro začátečníky, kde se naučíte úplně zdarma vše důležité a pochopíte základy. Kurz Jak začít s Bitcoinem.

Chci SupportBox se slevou

Smartlook

Chcete vidět, co dělají lidé na vašem webu? Se Smartlookem to není problém. Recenzoval jsem ho i tady na blogu. V rámci CyberMonday můžete ušetřit 50 % při nákupu Power balíčku. Stačí úvést při objednávce kód „cyber19„.

Chci slevu 50 %

SW.cz slevy až 85 % na software

I na našem SW.cz máme Black Friday, takže pokud potřebujete nějaké to softwarové vybavení, teď je ta pravá chvíle.

Omrknout slevy na SW.cz 

iPure (magazín pro fanoušky Applu)

Až do 1. 12. 2019 můžete využít 20% slevu na všechny typy předplatného prémiového Apple magazínu iPure. Stačí si objednat nové či prodloužit stávající předplatné a použít slevový kód BLACKFRIDAY. Při ročním předplatném FULL můžete nyní ušetřit 840 Kč a získat přístup nejen k novým číslům, ale i ke kompletnímu archivu všech čísel magazínu v PDF a audio formě, výukovým videím a dalšímu obsahu.

Chci levnější iPure

Zonky

Pokud si plánujte půjčit peníze třeba na nějaký skvělý nápad či startup, tak v rámci Black Friday Zonky nabízí u každé půjčky nad 300 000 Kč garantovaný jednotný úrok 4,99 %. Stačí vyplnit online poptávku a během pár minut můžete mít peníze na účtu. Vyhnete se zbytečnému papírování a nepotřebujete ani žádného ručitele. Akce platí pouze do 1. prosince. Akce skončila.

Související články: