Aktualizovaný seznam zajímavých slev v rámci Black Friady a Cyber Monday 2020. Převážně na on-line služby. Opravdické slevy, ne parodie v českých obchodech, kde běží Black Friday celý rok a slevy jsou směšné.

Šablona Divi od Elegant Themes -25 %

Já osobně považuji Divi za nejlepší šablonu a nebudu tu znovu vyjmenovávat proč. Podívejte se na články o ní nebo rovnou na mé video o ní.

Elegant Themes v rámci Black Friday dávají slevu 25 % a sleva platí jak pro nové objednávky, tak pro prodloužení stávajících. Slevy platí do neděle – na speciální stránce běží odpočet. Mimochodem – už na té stránce je vidět, jak krásné weby se dají na pár kliknutí na Divi udělat.

Chci Divi se slevou 25 %

VasHosting.cz

Speciální Black Friday VPS i se správou za krásných 166 Kč. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet sílu vlastního serveru. Jedná se o limitovanou nabídku platnou pouze pro prvních 50 šťastlivců.

Chci VPS za 166 Kč

SW.cz slevy až 85 % na software

I na našem SW.cz máme Black Friday, takže pokud potřebujete nějaké to softwarové vybavení, teď je ta pravá chvíle.

TIP: Láká vás Bitcoin, ale netušíte, která bije? Mrkněte na kurz pro začátečníky, kde se naučíte úplně zdarma vše důležité a pochopíte základy. Kurz Jak začít s Bitcoinem.

Omrknout slevy na SW.cz 

Ikonky, vektory, ilustrace

Pokud potřebujete fotky, ikonky, nebi ilustrace, můžete je mít se slevou 50 % roční předplatné na https://icons8.com/.  Stačí zadat promo kód BF2020. Platí do 30 listopadu

Chci slevu 50 % na grafiku

Školení od Dobrého webu

Do pondělí 30. 11. můžete mít všechna školení se slevou 25 %. Naučit se můžete SEO, Google Anylytics, copywriting a další.

Chci školení se slevou 25 %

A pokud se zajímáte o kryptoměny, mrkněte na nabídku slev okolo nich (hardwarové peněženky, nástroje pro obchodování atd.)

Související články: