Elegant Themes nedávají slevy příliš často – po pravdě řečeno nepotřebují to. Ale když slaví narozeniny, rozdávají obvykle uživatelům dárky v podobě slevy 20 %. Ale pozor, jen na pár dní.

Divi – nejlepší šablona pro WordPress

O této výborné šabloně pro WordPress už jsem zde na blogu psal mnohokrát a pokud jste o ní ještě neslyšeli, přečtěte si určitě:

A autoři této skvělé šablony – Elegant Themes – slaví každý rok na konci března své narozeniny tím, že dávají všem slevu 20 %. Roční členství tak pořídíte za 70 dolarů namísto 89 dolarů a časově neomezenou licenci pořídíte místo za 249 dolarů jen za 199 dolarů.

Jak Divi funguje a jaké nabízí vychytávky, můžete vidět například ve zmíněném videu, ale co vidět není a je velmi podstatné, je to, že licence vám platí pro neomezený počet webů! Divi jednou zaplatíte a pak použijete třeba na deseti webech. Můžete ji používat i pro weby klientů, pokud děláte weby komerčně. Z tohoto pohledu je i plná cena skoro zadarmo a když to všechno můžete mít se slevou 20 %, tak není moc co řešit. Na Divi mám samozřejmě i tento blog a spousta dalších, takže dobře vím, o čem mluvím.

TIP: Láká vás Bitcoin, ale netušíte, která bije? Mrkněte na kurz pro začátečníky, kde se naučíte úplně zdarma vše důležité a pochopíte základy. Kurz Jak začít s Bitcoinem.

Pokud se chcete přidat k téměř půl milonu uživatelů Divi na celém světě, tak si pro slevu skočte tudy (ale pozor, slevy trvají jen do 26. března).

Získat Divi se slevou 20 %

PS: pokud ještě svůj web plácáte na koleni a nepoužíváte WordPress, přečtěte si Proč pro firemní web použít WordPress, kupte si Divi ve slevě a začněte makat na novém webu 🙂

PS2: obvykle se dá podobná sleva získat i v rámci BlackFriday, ale ten není každý týden jako na některých českých shopech 🙂

Související články: