O wordpressové šabloně Divi už jsem zde psal několikrát, dnes se podíváme na hotové designy, které získáte zdarma v ceně šablony.

Pro WordPress existují tisíce hotových šablon, které jen stáhnete nebo koupíte a máte hotový web. Problém je často v tom, že dopředu nevíte, jak je autor šablony schopný a jestli si s napohled krásnou šablonou nezaděláte někde na problém. U šablon zdarma je toto riziko poměrně vysoké, u placených bude trochu nižší.

Naštěstí existují profesionální tvůrci šablon, které práce na šablonách pro WordPress živí a kteří dělají šablony špičkové po všech stránkách a jedni z nejlepších jsou Elegant Themes.

Pokud si koupíte Divi od Elegant Themes, můžete si krásný web doslova naklikat podle libovolného grafického návrhu. Ale kluci a holky v ET šli ještě dál a v rámci nákupu šablony vám dávají aktuálně 78 hotových designů obsahujících celkem 590 různých typových stránek pro nejrůznější obory podnikání. Jeden vzhled webu vás tak vyjde na cca 1 dolar ročně, nebo 3 dolary navždy.

Předpřipravené designy jsou včetně obrázků a výplňových textů, takže vám stačí vybrat design, vložit své  texty a můžete spouštět web. Samozřejmostí je, že pokud vám v design něco nevyhovuje, jednoduše to změníte, aniž byste museli být programátorem a rozumět tvorbě webů. Podívejte se na mé video, které ukazuje, jak jednoduše se v Divi s designem pracuje.

A jaké že designy jsou aktuálně součástí Divi?

Součet je vyšší než 78 proto, že některé vzhledy jsou zařazeny do více kategorií.

TIP: Láká vás Bitcoin, ale netušíte, která bije? Mrkněte na kurz pro začátečníky, kde se naučíte úplně zdarma vše důležité a pochopíte základy. Kurz Jak začít s Bitcoinem.

Práce s předpřipraveným designem je intuitivní a snadná. V administraci WordPressu zvolíte, že chcete dělat novou stránku a vyberete její vzhled z předpřipravených šablon (stejný postup můžete zvolit i v režimu editace přímo na stránce):

Divi si můžete zakoupit za 89 dolarů na rok, nebo za 249 dolarů bez časového omezení. Nic dalšího neplatíte a zdarma získáváte veškeré aktualizace a nové designy. Navíc šablonu můžete za jedny peníze provozovat na libovolném počtu webů (!) Pokud jste tedy např. freelencer vyrábějící weby pro klienty, je Divi super cesta, jak výrobu zlevnit a klientům poskytovat super službu.

Pokud vás připravené vzhledy v Divi zaujaly, podívejte se na další články o Divi nebo rovnou zamiřte k objednávce.

Související články: