O wordpressové šabloně Divi už jsem zde psal několikrát, dnes se podíváme na hotové designy, které získáte zdarma v ceně šablony.

Pro WordPress existují tisíce hotových šablon, které jen stáhnete nebo koupíte a máte hotový web. Problém je často v tom, že dopředu nevíte, jak je autor šablony schopný a jestli si s napohled krásnou šablonou nezaděláte někde na problém. U šablon zdarma je toto riziko poměrně vysoké, u placených bude trochu nižší.

Naštěstí existují profesionální tvůrci šablon, které práce na šablonách pro WordPress živí a kteří dělají šablony špičkové po všech stránkách a jedni z nejlepších jsou Elegant Themes.

Pokud si koupíte Divi od Elegant Themes, můžete si krásný web doslova naklikat podle libovolného grafického návrhu. Ale kluci a holky v ET šli ještě dál a v rámci nákupu šablony vám dávají aktuálně 78 hotových designů obsahujících celkem 590 různých typových stránek pro nejrůznější obory podnikání. Jeden vzhled webu vás tak vyjde na cca 1 dolar ročně, nebo 3 dolary navždy.

Předpřipravené designy jsou včetně obrázků a výplňových textů, takže vám stačí vybrat design, vložit své  texty a můžete spouštět web. Samozřejmostí je, že pokud vám v design něco nevyhovuje, jednoduše to změníte, aniž byste museli být programátorem a rozumět tvorbě webů. Podívejte se na mé video, které ukazuje, jak jednoduše se v Divi s designem pracuje.

A jaké že designy jsou aktuálně součástí Divi?

Součet je vyšší než 78 proto, že některé vzhledy jsou zařazeny do více kategorií.

TIP Už jste viděli, co dokáže asi nejlepší WordPress šablona Divi?Podívejte se na video.
A nyní se slevou 20 %, protože ET slaví 11. narozeniny

Práce s předpřipraveným designem je intuitivní a snadná. V administraci WordPressu zvolíte, že chcete dělat novou stránku a vyberete její vzhled z předpřipravených šablon (stejný postup můžete zvolit i v režimu editace přímo na stránce):

Divi si můžete zakoupit za 89 dolarů na rok, nebo za 249 dolarů bez časového omezení. Nic dalšího neplatíte a zdarma získáváte veškeré aktualizace a nové designy. Navíc šablonu můžete za jedny peníze provozovat na libovolném počtu webů (!) Pokud jste tedy např. freelencer vyrábějící weby pro klienty, je Divi super cesta, jak výrobu zlevnit a klientům poskytovat super službu.

Pokud vás připravené vzhledy v Divi zaujaly, podívejte se na další články o Divi nebo rovnou zamiřte k objednávce.

Související články: